gerb ukraine

Про тарифи, якісний проект бюджету та конфлікт інтересів

У п’ятницю відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Носівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олександра Яловського.

 Серед питань  порядку денного  найбільше обговорювали ті, які презентувала  Наталія Малинко, зокрема, встановлення тарифів на теплову енергію КП «Носівські теплові мережі»  для потреб бюджетних установ та інших споживачів, затвердження фінансового плану КП «Носівка Комунальник» на 2019 рік. Стосовно виконання міського бюджету за  дев’ять місяців нинішнього року та заходи щодо забезпечення складання якісного проекту міскьго бюджету на наступний рік, прогноз на 2020-2021 роки детально доповідала ,  начальник фінуправління  міської ради.

Обговорювалися також питання, якими займається служба у справах дітей, затвердили  зміни до Положення про постійні комісії та регламенту роботи Носівської міської ради сьомого скликання.

 Члени виконкому також підтримали звернення ініціативної групи депутатів міської ради до Президента щодо негайного скасування Постанови  Кабміну про підвищення ціни на газ для населення.

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист