gerb ukraine

4 листопада — День працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Носівської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і  водночас дуже  важливу  місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, адже ця праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла. Соціальні працівники – це люди, які і  за професійним обов’язком,  і  за покликом душі, допомагають землякам.
Ваша щоденна робота і не завжди помітна,  проте її важливість важко переоцінити. Для більшості ваших підопічних – це можливість жити, відчувати себе комфортно у буднях.

Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою Володимир ІГНАТЧЕНКО,

міський голова

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист