gerb ukraine

Чужої біди не буває

Трагедія, яка сталася на Ічнянщині, згуртувала носівчан у допомозі евакуйованим, які розмістилися у пунктах евакуації. Вчора пізно ввечері екіпаж у складі начальника відділу земельних відносин та екології Олексія Ігнатченка та депутата міської ради Юрія Корінька на автомобілі доставили необхідний вантаж з теплими речами, матрацами, ковдрами, продуктами харчування, водою, засобами гігієни від колективу Носівської міської ради та її структурних підрозділів у с.Світанок, Ніжинського району, у сільську школу, де розмістилося понад 220 чоловік. Ічнянці щиро вдячні носівчанам за підтримку.
Буквально щойно виїхав мікроавтобус до села Южне, що на Ічнянщині, організований депутатом обласної ради Сергієм Баришовцем. На виділені керівником агрофірми «Іржавецька» кошти закупили крупи, м’ясні консерви, чай, каву, печиво, одноразовий посуд, памперси, інші засоби гігієни.
Відділ освіти сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради долучився матрацами, подушками, ковдрами, яких найбільше чекають постраждалі: цієї ночі люди спали, фактично, на підлозі. Підготувала передачу ічнянцям і райдержадміністрація. Екіпаж у складі волонтера, депутата міської ради Юрія Корінька та водія Дмитра Козоріза зараз прямують до с. Южного. Щасливої дороги!
Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист