gerb ukraine

Про досягнення, носівські смаколики і ремонт доріг

Власне, такими короткими тезами можна  охарактеризувати візит у Носівку народного депутата України Олександра Кодоли минулого тижня.

 У супроводі міського голови Володимира Ігнатченка, голови райдержадміністрації Вікторії Вершняк  нардеп познайомився з роботою двох підприємств міста : НВКЦ «Прес» та кондитерська фабрика «Десна».

Керівники підприємств Григорій Волошин та Руслан Дикий зробили поважним гостям екскурсію  виробничими цехами своїх  підприємств, розповіли про асортимент вироблюваної продукції, продемонстрували весь процес народження готової продукції на «Пресі» — для вугільної промисловості, а на «Десні» — смачне та запашне   вівсяне печиво, пряники, печиво білих сортів,  палички –гріссіні тощо.

Загалом порівнювати ці підприємства не можна, адже кожне  займає свою нішу у розвитку економіки нашого міста, проте найголовніша спільна риса: робочі місця  жителям громади  і податки до місцевого бюджету. Кожне ж з цих підприємств справді  унікальне  і надзвичайно важливе.   Адже продукція, яку створюють  невтомні  і майстровиті руки  працівників, вже давно  визнана кращою не лише серед земляків, а й по всій Україні, навіть  за кордоном. У підтвердження цьому: цілий стенд нагород «Пресу» і буквально на цьому тижні  участь  у міжнародній виставці вугільної промисловості, де носівські  «пресівці» демонструватимуть свої досягнення.

 Не менш вагомі у своїй сфері діяльності і  здобутки кондитерської фабрики. Розпочавши колись з однієї лінії виготовлення вівсяного  класичного печива, на сьогодні носівські кондитери пропонують  широкий асортимент солодкої і корисної продукції, яка виготовляється за всіма  вимогами та дотриманням технології. Найголовніше ж, що у виробництві носівського печива не використовують консервантів та розпушувачів, тільки натуральні інгрідієнти. Власне, тому  вона й користується попитом   серед українців: навіть у найменшому селі залюбки купують носівські смаколики. Розкупляють вироби нашої «Десни» у Німеччині, Румунії, Молдові, Ізраїлі, Італії, Іспанії,  країнах Прибалтики. На сьогодні «деснянці» виготовляють два з половиною десятки різновідів солодкої продукції, кожен з яких має своїх   споживачів.

 Міський голова Володимир Ігнатченко також відзначив особистий вклад керівників підприємств, підтримку соціальних ініціатив громади.

Спілкуючись з колективом «Пресу», народний депутат поцікавився проблемами людей. На прохання  однієї з працівниць встановити дитячий майданчик у с. Андріївка, Олександр Кодола запевнив, що наступного року  намагатиметься вирішити це питання.

Найбільше ж хвилювали людей дороги, їх незадовільний стан. Передусім, вулиці Мринський шлях, якою доводиться добиратися щоранку на роботу і з роботи. Міський голова Володимир Ігнатченко запевнив, що питання ремонту доріг – першочергове.  Міська рада зверталася  до Служби автомобільних доріг в Чернігівській області, звідки надійшов лист, де зазначено, що  дороги державного значення не рекмонтувалися 40 (!) років. Надіслали листа і в Укравтодор стосовно  нагальної потреби у ремонті трьох доріг державного підпорядкування, які проходять територією  громади.  Справді, кожен має нести свою відповідальність: на цьому наголосив і нардеп. Адже ремонтувати дороги  Укравтодору з місцевого бюджету  — це порушення закону, тому запевнив, що й  особисто звернеться з цього приводу у відповідну організацію. Дуже сподіваємося бути почутими.

Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист