gerb ukraine

Бізнес має бути законослухняним і соціально-відповідальним

Носівська міська рада звертає увагу всіх мешканців громади  на дотримання прав, визначених  Конституцією України.  Відповідно до основного Закону України — людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість визнаються найвищою соціальною цінністю. Кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. На превеликий жаль, останнім часом все частіше доводиться зустрічатися з таким ганебним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин.

Основна причина виникнення цієї проблеми – не вміння громадян користуватися правами, закріпленими у Конституції України, недостатній рівень правової освіти, відсутність правосвідомості та поваги до Закону, як у найманих працівників, так і у роботодавців.

Від неналежного оформлення трудових відносин, перш за все, страждає особа, яка погоджується на таку працю. Більшість найманих працівників не розуміють,  що відсутність правового регулювання  трудових відносин  робить громадянина незалежної держави рабом.

Використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до   позбавлення працівника гарантованого розміру заробітної плати;  права на відпустку, у тому числі додаткову й без збереження зарплати, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами; права на оплату лікарняного; права на достроковий вихід на пенсію, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; права на скорочений робочий день, тиждень, якщо ви працюєте в шкідливих умовах праці; права на допомогу по безробіттю; права на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, тощо.

Укладення трудового договору та запис у трудовій книжці дає можливість найманому працівнику бути захищеним чинним трудовим законодавством у разі порушення його прав.

Що стосується суспільної небезпеки для громадськості, то всі ми є споживачами послуг у сфері громадського харчування, торгівлі, транспорту, будівництва та ін. Тіньова зайнятість сприяє поширенню професійних захворювань, аварійності на дорогах, низької якості виконуваної роботи, ризику виникнення нещасних випадків на виробництві, оскільки неоформлений робітник не проходить обов’язкового медичного обстеження, з ним не проводять інструктажі та навчання з техніки безпеки, охорони праці.

Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних явищ і натомість – жодного позитивного.

Починаючи з 2018 року тіньова зайнятість обмежує можливість нарахування житлово-комунальних компенсацій (субсидій) особам працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні. Таким громадянам органи УПтаСЗН автоматично зараховують в дохід три прожиткові мінімуми, що істотно знижує ймовірність нарахування субсидії.

То ж, шановні роботодавці, подбайте про соціальну захищеність ваших працівників і пам’ятайте, що бізнес повинен бути не тільки законослухняним, але й соціально-відповідальним! Кожна людина, яка влаштовується на роботу, повинна пам’ятати, що  неоформлення трудових договорів сьогодні, позбавляє її в майбутньому соціального захисту,  а для вас, роботодавці,  застосування заходів впливу за порушення  трудового законодавства. Подумайте про наслідки не оформлення трудових договорів, адже штрафні санкції за порушення трудового законодавства зросли з 01.01.2018 року.

Згідно ст.265 Кодексу законів про працю України юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. У 2018 році цей розмір штрафу становить 111690 грн. Сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю.

Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати заробітної плати «в конвертах». Це дозволить зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо невідкладно зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку  ігнорування вимог трудового законодавства до керівників підприємств і приватних підприємців  будуть вжиті заходи  відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 року № 649- р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист