gerb ukraine

«Носівчанка» стала лауреатом «ГопакФесту»

6 жовтня 2018 року в Обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся грандіозний фестиваль українського танцю «ГопакФест» мандрує по країні. Полісся. Чернігів».

Засновник фестивалю ‐ громадська організація «Танцювальний клуб «Модус‐Ніка» (м. Київ).  У Чернігові фестиваль відбувся за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації.

В конкурсі брали участь лише колективи, які мають звання «зразковий» або «народний аматорський».

Виступи учасників оцінювало  професійне журі.  Фестиваль відбувався протягом дня і розпочався з конкурсу, де численні колективи учасників змагалися між собою, показуючи свою майстерність. Потім члени журі провели на сцені власні майстер-класи та визначили переможців «ГопакФесту». Завершився фестиваль нагородженням переможців конкурсу та феєричний гала-концертом.

Відтак,  Народний  аматорський  ансамбль  танцю  «Носівчанка» м. Носівка Чернігівської області також спробували свої сили і як результат: Диплом за 3 місце — номер: «Віночок» та Диплом за 2 місце — номер: «Березнянка». До того ж, колектив «Носівчанка» нагороджено спеціальним призом у номінації: «За збереження та розвиток української народної хореографії».

Завершальним показовим виступом гала-концерту, в якому і «Носівчанка» брала участь з закарпатським танцем «Березнянка», став феєричний і самобутній танок сіверських козацьких старшин у виконанні Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» Чернігівського обласного філармонійного центру. Для більшості, саме юних учасників фестивалю, показовий виступ колективу став не лише вражаючим шоу, але й наочним мотиватором ще більше і наполегливіше вчитись і працювати, щоб у майбутньому своїми виступами досягти справжніх професійних висот і ще більше радувати шанувальників українського народного танцю.

Наступний фінальний фестиваль «ГопакФест» відбудетьс вже за рік у Києві.

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист