gerb ukraine

Молоді душею ветерани

Надзвичайно зворушливий захід відбувся у залі засідань міської ради з нагоди Дня ветерана України та Міжнародного дня людей похилого віку. Тут зібралися ветерани всіх категорій: учасники бойових дій, партизани, діти війни, ветерани праці. Привітати ветеранів Носівщини прийшли і почесні гості: керуючий справами Носівськоі міськоі ради Ірина Власенко, заступники голови райдержадміністрації Олена Кундюба, районної ради Анатолій Медвідь.
Про завжди активну громадянську позицію у патріотичному вихованні учнівської молоді, неспокій, небайдужість , волонтерство і доброчинство, краєзнавчу і творчу роботу клубів за інтересами, ветеранських осередків по селах та в місті говорила у своєму виступі голова районної ради ветеранів Олександра Ляшенко, побажавши всім присутнім головне – здоров’я, і, звісно ж, душею не старіти. Олександра Олександрівна також зупинилась на добрих ініціативах міської ради, безпосередньо міського голови Володимира Ігнатченка щодо соціальної підтримки та вшанування людей літнього віку Носівської ОТГ.
До вітань і обговорення проблем приєдналися Василь Чорнозуб, Надія Фурса, Іван Гончар. А гарного настрою всім присутнім додав Дмитро Прищепа, прочитавши гумор. Бо хіба проблеми, які обсідають зусибіч, привід не знаходити радості у кожному прожитому дні, у можливості спілкування, незважаючи ні на що? Завзяття, оптимізму, доброти, небайдужості треба повчитися у них молодим. А прожиті роки і добрі справи наших шанованих ветеранів- приклад для всіх.
По-родинному тепло відбулася приємна місія зустрічі : вручення нагород та символічних подарунків. Були і особливі відзнаки: звання Почесний ветеран України удостоєні Іван Гончар, Парасковія Очківська, Олександра Давиденко. Грамотами районної ради ветеранів нагороджено когорту активістів ветеранського руху Носівщини.
Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист