gerb ukraine

7 жовтня — День працівників освіти

Шановні працівники освітянської ниви!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Професія вчителя —  визначальна. Адже від вас, дорогі педагоги, залежить, якою виросте молодь, яким буде майбутнє рідного Носівського краю, нашої держави.  Адже це ви формуєте  погляди, цінності та світосприйняття поколінь українців,  ви вчите  шанувати  свободу і право  кожного, поважати освіченість, людяність, доброту.  Ви вчите відчувати, мислити, діяти.

 Всі ми родом із школи і  саме ці роки – найсвітліші на все життя.

У серці кожного з нас ніколи не згасне пам’ять про першого вчителя, який своєю мудрістю та любов’ю вселив в нас віру у себе та допоміг знайти свій шлях у житті.

 І які б  виклики сьогодні  не стояли перед педагогами, зокрема, і реформування галузі, запровадження  основ нової української школи  якість і зміст освіти, наближення їх до кращих світових стандартів, соціальний захист вчителів – це один із пріоритетних напрямів як  державної політики, так і  роботи місцевої влади.  

Вдячних і розумних учнів вам, мудрості і терплячості, великих надбань у вашій благородній  і важливій  професії.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, якими  ви  ділитеся зі  своїми вихованцями.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Учитель — це не професія, вчитель — це ціле життя, і воно віддане школі і учням.

 З повагою Володимир ІГНАТЧЕНКО, міський голова

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист