gerb ukraine

«Караоке на майдані» та Ігор Кондратюк — скоро в Носівці!

Носівчани- народ співучий.  Співають  всюди: вдома, на роботі, за столом в хорошій компанії і просто на вулиці!  Виявляється, на цьому можна ще непогано і  заробити, якщо, звісно ваш талант оцінять слухачі. Та до цього треба ще потрапити в «Караоке на майдані».

В цьому  музичному шоу все проходить легко і весело.  Не потрібно їхати на кастинги, чекати довгоочікуваних результатів.  Достатньо лише  вийти на головну площа столиці і про вас дізнається вся Україна. Носівчанам та жителям Носівської об’єднаної територіальної громади достатньо буде зібратися на головній площі Носівки 16 червня. Саме цього дня у нашому місті вперше відбудуться зйомки програми  «Караоке на майдані» разом з його незмінним ведучим Ігорем Кондратюком.

Правила гри тут прості і вже давно всім зрозумілі, тим більше, що наші  юні землячки з Носівки та Володькової Дівиці були не лише учасниками, а й переможцями гри.

Тому, шановні земляки, якщо ви маєте талант до вокалу, не зволікайте, готуйтеся і приходьте у суботу, 16 червня об 11 годині  на головну площу міста, аби спробувати себе у цій всенародній грі, яка передбачає ще й виграш цінних призів.
«Караоке на майдані» — справжнє народне шоу, яке існує з 1999 року.

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист