gerb ukraine

У Носівки буде свій прапор і герб

Пропонуємо  громаді на обговорення символи Носівської об’єднаної територіальної громади — герб і прапор.

Опис Герба

Герб являє собою заокруглений щит, який увінчаний мурованою  баштовою короною з трьома зубцями, що  характеризує  Носівку як місто. Завершується герб  козацьким хрестом, який символізує приналежність жителів громади до козацького роду. Тло щита блакитне(символізує красу, ясність велич, духовність мудрість та добробут). Головні геральдичні фігури становлять стилізоване зображення Лелеки ( «Божа птаха», птах сонця, символізує охоронця домашнього вогнища, родинних традицій), який тримає ключ(символ безпеки) Внизу на блакитному тлі – два мечі як підтвердження готовності жителів до захисту свого краю

Зовнішня частина щита обрамлена   дубовим листям(символізує могуть та силу  громади), колоссям пшениці(багатство землі та добробут її мешканців),  та кетягами калини(загальноприйнятий символ України).

Сьогодні, 4 червня, в останній день обговорення символів нашої громади,  депутат міської ради Андрій Балог запропонував свій варіант герба Носівської об’єднаної територіальної громади. Запрошуємо до обговорення, яке продовжилося ще 10 днів

Опис  Герба

 

Герб являє собою гостроконечний щит видовжений до низу. Тло щита двоколірне. Три чверті з верху мають жовтий колір, одна чверть, нижня, синій. Головні геральдичні фігури становлять стилізоване зображення святих князя Петра і княгині Февронії, що пливуть у човні. Вони тримають в руках обручку і на їхніх руках сидить голуб.Постаті св. Петра і Февронії шануються, як покровителі шлюбу ісім’ї. Саме шлюб і сім’я, завжди були на першому плані у мешканців Носівської ОТГ.

Зовнішня частина щита складає собою обрамлення — з дубового листя і колосся пшениці, які переплетені жовто-блакитною стрічкою. Листя дубу з давніх часів символізує стійкість, а з часів романтизму і вірність. Пшениця — символ краси життя, щасливого добробуту, тілесного і духовного багатства.

Жовто-блакитна стрічка символізує час створення Носівської ОТГ і державну приналежність.

Вінчає щит зображення двох веж фортеці і церква.

Вежі фортеці символізують укріплення що знаходилися на місці заснування Носівки.

Церква — символізує велику кількість церков, які здавна знаходилися в Носівській ОТГ. Тільки в місті Носівка було до революції 1917 року, 17 церков.

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист