gerb ukraine

У гімназію — тепер без конкурсу

Не один рік підряд для того, аби дитині стати учнем гімназії проходив конкурсний відбір. Тобто фактично для того, аби зарахували вашу дитину до п’ятого чи десятого класу потрібно було складати два іспити, залежно від обраного напрямку навчання: іноземна мова чи математика.

На практиці ж всі спостерігають  однозначну формальність проведення  таких випробувань,  адже зараховують  всіх бажаючих,  ще й лищаються вільні місця з розрахунку, що в класі має бути не  більше 30 учнів. Зрештою,   у батьків і дітей викликає неоднозначну оцінку той факт, що і  після четвертого, і  після дев’ятого класів діти складають державну підсумкову атестацію. І відразу ж після  цього мають проходити ще один незрозумілий конкурсний відбір, при тому, що практично  у кожному класі — недобір учнів.

За словами начальника відділу освіти, сім’ї молоді та спорту  міської ради  Наталії Тонконог, у 2019 році у міській гімназії буде набрано два п’яті класи за напрямками англійська мова і математика.

На сьогодні  вистачає вільних місць і в 6-9 класах. Зокрема,  у 6 класі  — 28 місць, у 7 — 3 місця, у 8   — 11 місць, у 9 — 23 місця, у 10 — 30 вільних  місць. Тобто, якщо діти після завершення молодшої школи вирішать продовжити навчання у гімназії — нема ніяких питань, зарахують усіх без конкурсу, якщо буде подано заяв не більше 60(набирається два класи).Якщо ж бажаючих виявиться більше -зарахування відбуватиметься на конкурсній основі.

 Так само  складається ситуація  і з учнями гімназії, які нинішнього року закінчують  здобуття базової освіти. Відповідно до  затверджених  умов зарахування до десятого класу відбувається  шляхом переведення, якщо  учні 9 класу не виявили намір припинити навчання. Якщо ж бажаючих йти до десятого класу виявиться більше 90 (по 30  учнів у трьох  класах) – тоді також доведеться змагатися на  конкурсній основі.

 Прес-служба Носівської міської ради

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист