gerb ukraine

Пропонуйте свою ідею на бюджет участі і втілюйте її в життя

Шановні жителі Носівської громади!

З метою реалізації громадського бюджету (бюджету участі) Носівської ОТГ здійснюються заходи щодо утворення Координаційної ради з впровадження громадського бюджету.

Громадський бюджет (бюджет участі) – демократичний процес, який надає можливість жителям громади брати участь в розподілі коштів міського   бюджету через створення своїх проектів для покращення кожного населеного пункту Носівської  ОТГ  та/або голосування за них.

Координаційна рада — це робочий орган, утворений  на період реалізації громадського бюджету на відповідний бюджетний рік, члени якого координують виконання основних заходів, завдань щодо впровадження та функціонування громадського бюджету.

Якщо ви активні, ініціативні,  бажаєте долучитися до роботи над громадським бюджетом у нашій громаді, якщо ви не байдужі до того, що відбувається у вашому населеному пункті – пропонуйте свої кандидатури  до складу Координаційної ради.

Ви можете звернутися особисто до Носівської міської ради (м. Носівка, вул. Центральна,  20, ІІІ й поверх)  або  за телефонами:  2-15-40,  2-24-51.  

Пропозиції приймаються до 22 березня 2019 року.

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист