gerb ukraine

Обговорювали пріоритети інвестиційної діяльності громади

За підтримки  Чернігівського Центру  розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону, на Чернігівщині стартувало масштабне опитування об’єднаних територіальних громад щодо пріоритетів інвестицій в інфраструктуру на місцевому рівні, які фінансуються за рахунок державних коштів, стан розвитку приватного сектора, а також заходи з боку ОТГ, спрямовані на стимулювання місцевої економіки.

Дослідження є загальноукраїнським. Інформація збирається по всіх громадах, які функціонували у 2017 році.

Опитування проводить Київський міжнародний інститут соціології за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». В регіонах дослідження проводиться спільно із обласними ЦРМС.

 Днями радник з регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС Володимир Бойко,  разом із представником  КМІСу Оленою Коваленко та  радником з комунікацій Чернігівського ЦРМС Оксаною Стельмах побували в нашій громаді, зустрівшись з керуючим справами виконавчого комітету Іриною Власенко та начальником відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Наталією Малинко, надавши цінні поради в рамках експертної та методичної підтримки у заповненні анкет.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист