gerb ukraine

В Україні відновлюють призабуті способи шахрайства на дорогах

На стоянках супермаркетів та парковках збільшилася кількість шахрайств з використанням грошей, які закріплені на вітровому склі автомобіля. 

Суть цього злочину доволі проста. Злодії залишають під щіткою склоочисника гроші. Коли водій сідає в машину та бачить купюру, він виходить з машини. У цей час, як водій намагається витягти гроші , злодії викрадають з авто усі цінні речі.
Юридична компанія АВТОПОМІЧ
Перелік послуг на сайті avtopomich.com Очевидці кажуть, злодії настільки спритні, що їм достатньо кількох секунд, щоб «обчистити» салон. Були випадки і викрадення автомобілів, тому що водій залишає ключ у замок запалювання.

Гроші закріплюють під щіткою склоочисника якнайдалі від водія, для того, щоб йому було складно дотягтися до купюри.

Експерти застерігають, якщо побачили гроші на вітровому склі, не виходьте з авто, заблокуйте двері та спокійно їдьте.. Допомога компанії «Автопоміч» в отриманні відшкодування шкоди потерпілим та родичам загиблих у ДТП 
► Допомога компанії «Автопоміч» в отриманні відшкодування при шкоді завданій здоров’ю ► Допомога компанії «Автопоміч» в отриманні відшкодування при шкоді завданій життю: ► Хто може отримати відшкодування за допомогою компанії «Автопоміч» ► У яких випадках можна отримати відшкодування за допомогою компанії «Автопоміч» ► Безкоштовна консультація, по кожному випадку ДТП ➦ Детальніше на сайті КОНТАКТИ Адреси представництв компанії
«Автопоміч» по Україні
avtopomich.com +38 (067) 42-67-000
0 800 30 09 39
info@avtopomich.com
Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист