gerb ukraine

Сто років боротьби і пам’яті

 

Відсьогодні, в приміщенні  міського будинку кудьтури  відкрито виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921», яка  розповідає про події Української революції 1917-1921 років.

Організатором та розробником такого історичного проекту став Український інститут національної пам’яті. Така виставка  проходитиме в кожному районі області. З  7  по  20 лютого виставка  відкрита у Носівці. Тому варто її відвідати.

«Українська революція 1917-1921 років – це один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає як дорого може коштувати незгода між ними» – прокоментував  голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Виставка складається з 21 банера  та розповідає історії провідників революційного руху та детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 років. Окрім того, у підготовці виставки використано більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

Для охоплення  широкої  аудиторії, передусім учнівської  молоді та студентів впродовж  встановленого терміну  виставка буде експонуватися  у міському будинку культури. Для  групових відвідин  передбачено проведення екскурсій працівниками  бібліотеки. 

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист