gerb ukraine

Обговорили особливості організації роботи ради та виконкому

Сьогодні у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»,  відбувся  семінар  щодо організації роботи ради та виконкому ОТГ. Участь у семінарі брали і секретар  Носівської міської ради Людмила недолуга та керуючий справами виконавчого комітету  міської ради Ірина Власенко.
Програма семінару торкалася висвітлення  питань  організації діловодства в об’єднаній громаді, налагодження роботи з реєстрації фізичних осіб в  органах місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг та видачі довідок. Акцентували також увагу на питаннях захисту персональних даних, електронної взаємодії органів місцевого самоврядування.

Учасники навчання отримали практичні рекомендації з організації роботи ради та виконкому ОТГ, розглянули найбільш поширені помилки тощо.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася Ірина Кудрик , директор Чернігівського ЦРМС, модератор семінару – Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського ЦРМС.

Навчання проводили експерти Чернігівського ЦРМС, представники Державного архіву Чернігівської області, Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області, управління адміністративних послуг Чернігівської обласної  ради, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернігівській області, юридичного та інформаційно-комп’ютерного забезпечення аппарату Чернігівської ОДА.

Прес — служба Носівської міської ради за інформацією Чернігівського ЦРМС

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист