gerb ukraine

Фінансовий менеджмент Носівської громади оцінюють експерти

 Сьогодні до Носівської міської ради завітали  поважні гості з   Чернігівського  Центру  розвитку місцевого самоврядування на чолі з її директором Іриною Кудрик, радником  програми  ULEAD з Європою / ULEAD with Europe центру Юлією Сибірянською та  делегацією  експертів, на чолі з Веронікою Гарбар представників компанії «Центр інформаційних та аналітичних технологій»,  щоб  саме з нашої громади  розпочати свій  пілотний проект щодо оцінки ефективності фінансового менеджменту на рівні ОТГ.  Організаторами  обрані перші три громади: це Носівська, Вертіївська та  Сновська.

 Ірина Кудрик відзначила, що Чернігівщина  за останніми результатами моніторингу посіла почесне перше місце по результатах формування спроможних громад, хоча і  до цього була у трійці лідерів.

  Поважних гостей вітав міський голова Володимир Ігнатченко, який високо оцінив співпрацю з Центром розвитку місцевого самоврядування, а також висловив  готовність до роботи з експертами, аби вони, маючи солідний досвід роботи з бюджетними організаціями,  працюючи у різних напрямках фінансового менеджменту, стратегії планування, управління активами, доходами та видатками, зокрема,  і у сфері закупівель, бухгалтерського обліку тощо надали свої рекомендації щодо ефективності  фінансового менеджменту Носівської ОТГ. Результатом проведеної роботи  стане  аналітичний звіт, в якому буде відзначено позитивні напрацювання, вказано, що треба удосконалити у роботі.

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист