gerb ukraine

Соціальне житло – дитині, позбавленій батьківського піклування

У цьому році були внесені  зміни, до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 щодо надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.  Головне, що тепер право на отримання житла мають право не лише діти – сироти, а й ті, що позбавлені батьківського піклування.

 На обліку у відділі соціального захисту населення  Носівської міської  ради перебуває  дванадцять претендентів на соціальне житло. Першим номером у цьому списку —  носівчанин Олексій Голець.

Свій невтішний статус  хлопець отримав  ще у півтора рочки, довелося  у житті непросто. Спочатку будинок дитини, потім – інтернат і  здобуття освіти у технікумі, а тоді, як мовиться,- вільне плавання у доросле життя.  Наразі власного житла молодий чоловік не має, отож придбання однокімнатної  квартири у Носівці, на яку  вже надійшли кошти на спецрахунок- це не просто подарунок, це  реальна можливість змінити своє життя і почати його у  якісно нових умовах.

 Наразі реалізація  цієї доброї справи на стадії оформлення документів. Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Носівської міської ради взяв під супровід  Олексія Гольця для того, аби все відбулося в рамках закону та у вказані строки.

 Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист