gerb ukraine

Доброта -за покликом серця

Творити добро, радіти з того, що можеш зробити приємність людині, яка цього найбільше потребує. Хіба це не щастя? Насправді у нашій громаді таких небайдужих людей дуже багато різного віку, хто без розрахунку, а за покликом серця робить добро для інших.  Серед найактивніших – депутат обласної ради Сергій Баришовець, підприємці Ніна Бровко, Надія Геращенко, Олександр Шаманський, Вячеслав Андрушко, Олександр Лупан, Анжела Кайль, багато інших.

У грудні багато днів, коли є нагода подарувати часточку свого серця у вигляді доброго слова, чи слова –подяки,  невеликої доброї справи людям, які цього потребують: маленьким, дорослим, літнім. Усім приємно, коли до нього – з відкритим серцем, із щирим словом. І тим, хто намагається робити добрі справи частіше за всіх нас- також.

 Дуже зворушлива і тепла зустріч відбулася за ініціативи голови ради ветеранів Олександри Ляшенко з активістами волонтерського руху у нашій громаді. Ці зовсім не юні люди- безвідмовні у своїх турботах про інших. Дякуємо вам, шановні волонтери за вашу жертовність, небайдужість, людяність, нехай ваше добро повертається вам сторицею!

Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист