gerb ukraine

Напередодні професійного свята

Свято- це завжди позитивні емоції, тим більше, коли почуваєшся іменинником у професії.  Це – лише раз на рік. Прекрасна нагода зібратися всім колективом у доброму настрої, підсумувати зроблене, проаналізувати помилки, та головне — почути приємні слова, вкотре переконатися у важливості виконуваної роботи, яка насправді потрібна людям.

Сьомого  грудня  в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Власне,  роль місцевого самоврядування у період  реформ, зокрема, децентралізації влади,- дійсно значуща. А працівники новостворених ОТГ стали першопрохідцями на шляху до розвитку  об’єднаних територіальних громад. Носівській ОТГ за три роки  дійсно є  чим пишатися, бо зроблено немало, втім, є  чимало викликів, завдань, які потрібно втілити у життя.

 Сьогодні, напередодні професійного свята,  у залі засідань міської ради було людно: зібрався колектив, представники депутатського корпусу.

З вітальним словом до колег і щирою подякою за працю  звернувся міський голова Володимир Ігнатченко, який високо оцінив  внесок кожного працівника органу  місцевого самоврядування, подякував ветеранам, які стояли біля витоків формування основних засад самоврядування у Носівці. Окрім того міський голова запевнив, що всі зміни, які дають позитивні зрушення у житті мешканців громади – це головна умова успіху її розвитку. Не буває перемог без помилок, однак  кожна невдача має стати стимулом для нового шляху.

 Володимир Ігнатченко вручив відзнаки: Почесні грамоти та Подяки від  міського голови  когорті працівників міської ради та депутатського корпусу, побажав кожному працівнику здоров’я, родинного благополуччя, натхнення  на працю та вагомих результатів у виконанні професійних обов’язків.

Привітати колег та вручити почесні відзнаки прийшла і голова райдержадміністрації Вікторія Вершняк, яка наголосила, що всі ми живемо у час змін, які потребують швидкого реагування саме з боку   органів місцевого самоврядування. Наразі Носівська ОТГ- справді показова у результативності  співпраці, у досягненні поставлених завдань.

До вітань  також долучилася і заступник міського голови з питань гуманітарної сфери Людмила Міщенко.

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист