gerb ukraine

Найбільше переможців   предметних олімпіад – з міської гімназії

Завершилося проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів загальноосвітніх закладів нашої громади. Загалом, призових  місць найбільше на рахунку учнів міської гімназії. Хоча переможці є і в інших закладах.

Олімпіада з української мови та літератури: Дарина Макуха               (Наталія Бєлозор) Анастасія Руденко (Тетяна Колодницька) Анастасія Сорока (Ангеліна  Чуєнко) –  міська гімназія, Катерина Гоголь (Людмила Макаренко  )- Володькокодівицька ЗОШ.

З математики перші місця  вибороли гімназисти  Дарина Макуха,  Ярослав Драга (Світлана Білобловська ) Валерія Гавриленко (Олександра Богдан), учениця  міської школи №4 — Юлія Підопригора (Валентина Скотнікова), учениця Сулацької ЗОШ -Єлизавета Якименко(Михайло Боліцок)

По біології два  перші  місця  в учнів міської школи №4  Дмитра  Куїча та  Лілії Вовкодав (Олена Куїч), по одному- в учнів міської  ЗОШ №1 Романа Богуна               (Алла Ведмідь ) та  Дмитра Чайки (Світлана Костюк  — Володьководівицької ЗОШ.

Олімпіада з німецької мови принесла перемогу трьом гімназисткам: Вікторія Оксимець,  Вікторія Дуб, Вікторія Буряк (Катерина  Кузьменко), а з правознавства кращими стали також гімназистки Дарина Макуха тв  Ольга Ву (Світлана Кебкал), переможці з  предмету « російська мова та література» також з гімназії: Ірина Боровик (Світлана Кириленко ). Беззаперечним лідером цей навчальний заклад став і за результатами олімпіади по географії: чотири перші місця  в Ярослава Хлопчура,  Вікторії Данилко               (Наталія Фурса), також в Радіона Лук’янця      і  Анастасії Руденко (Ірина Нечес ). Так само вагомий результат і в  гімназистів знавців англійської мови: Євгенія Клименко,  Радіон Лук’янець (Олена Буняк), Анастасія Євсєєва(Зоя Пуха) Вікторія Буряк (Катерина Кузьменко )

Найвправнішими з трудового навчання стали Юлія Садовенко (Наталія Халіна )   з третьої міської школи, Ольга Безпала (Тетяна Рогова)  —  з другої міської школи,  Лідія Колош,  Вікторія Колодницька (Алла Кратко)- з міської гімназії, Ярослав Комісаренко (Володимир Клименко )- з Володькової Дівиці, Костянтин Спановський (Сергій Левченко)  — з міської школи №4 та  Дмитро Колібаба  (Юлія Ільяш )- з Досліднянського НВК. По фізиці найвищі  другі місця  в учнів міської гімназії  Поліна Рудовська(Сергій Юрченко) та Єлизавета Якименко (Михайло Боліцок) з  Сулацької ЗОШ; другі місця по історії   у Дмитра  Сулія (Валентина Медвідь ) — з Володьководівицької ЗОШ та Радіона Лук’янця (Наталія  Шевченко) – з міської  гімназії.

Радують результати участі  учнів  навчальних закладів нашої громади і в  Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Перші місця  серед учнів відповідних класів в учнів:

Дарини  Макухи,  Ірини             Боровик,  Софії Касян                 (Наталія Бєлозор),   Ангеліи Самар (Тетяна Колодницька)-  з міської гімназії, Діани Орленко                          (Вікторія Старицька ) – з Сулацької ЗОШ, Вікторії Дорошенко             (Юлія Татаренко ) – з Досліднянського НВК, Тимофія Григораш  (Софія Киричок) – з міської школи №4, Анни Сало (Наталія Хілобок)   та Тетяни Мельник (Ніна Харченко)  — з першої міської школи

Підбиті також результати ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  та їх наставників  (2019-2020 н.р.)  Серед переможців: Юлія Садовенко (Ірина Броварець ) – з Носівського НВК №3

Вікторія Козачок (Ольга Лук’янчук)  та  Христина        Баришовець     Софія Киричок з міської ЗОШ№4, Вікторія       Буряк                (Людмила Оношко ) – з міської гімназії.

Щиро вітаємо переможців та їх наставників, бажаємо перемог у наступних етапах олімпіад та конкурсів!

Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист