gerb ukraine

Добра справа для всіх починається з кожного

 Поспілкувавшись з однією з жительок села Яблунівка Оксаною Рибаченко, на думку спала  фраза, що кілька десятиліть тому була крилатою: «якщо не ми, то хто». Надто ж, коли  переглянула фото світлини, де жителі Яблунівки, Ставка завзято працюють на громадській толоці, яку самі ж і організували. Що тут скажеш, великі молодці, адже завдяки їхньому ентузіазму,  небайдужості і великому бажанню зробити конкретну справу для себе і кожного жителя села близько кілометра шляху від Яблунівки у напрямку  залізничного вокзалу Носівки  вдалося розчистити.

  • Саме ця ділянка дороги була найбільш непроїзною, отож, ми гуртом вирішили виправити цю ситуацію. Влітку та восени у всіх у селі багато роботи на городах та  по господарству.  Отож, вирішили перенести нашу толоку на кінець листопада. Напередодні я разом з односельчанкою Ганною Пархоменко обійшли  двори жителів села, запросивши  в останній день осені  гуртом попрацювати. Ще й погода  нашій ідеї сприяла. Напередодні  йшов дощ, а в суботу було  тепло і сонячно. Отож почали роботу перших сім чоловік, а потім ближче до обідньої пори з’їхалося ще десять з Яблунівки та Ставка. Працювали дружно,  вирубували поросль,  вирізали гілки на деревах, які нависали над проїжджою частиною. Словом, результат теж порадував: найбільш проблемна ділянка шляху розчищена. Хочу подякувіати кожному, хто долучився до спільної толоки, це шановним Любові та Анатолію Горбикам, Валентині та   Олександру Гармашам, батьку та сину Олександрам Павловським, Сергію Скрипнику, Михайлу Пузині, Петру   Телюку, Михайлу Костюку, Ігорю Лисаку, Василю Костюку, Лесі Коляді, Ганні Пархоменко, Олександру Рибаченку, Юлії Балашовій. Окремо вдячна голові фермерського господарства Борису Мельнику,  який надав для виконання цих робіт пального,- розповіла Оксана Рибаченко.

Люди прийшли на толоку зі своїми бензопилами, частково з пальним, маслом, іншим інвентарем. На невелі кошти, які вдалося зібрати серед односельців придбали рукавички. Вийшло і справді дружно, оперативно і добре для всіх. Прекрасна ініціатива і щира вдячність кожному, хто  не шукав причини відмовитися від участі у толоці, а просто  знайшов можливість бути там. Насправді, важливе щире бажання кожного  учасника  щось конкретне зробити, не нарікаючи чи шукаючи винних у всьому. У нашій громаді є багато прикладів такої самоорганізації  жителів. Власне, кожна конкретна справа слугує для людей. Це  — найважливіше! І щира вдячність кожному, хто бодай раз ініціював чи долучився до  таких справ, адже все починається з кожного знас і нашої небайдужості. Бо якщо не ми, то хто!

 Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист