gerb ukraine

Чемпіонат області з кіокусін — у Носівці!

У суботу Носівська дитячо-юнацька спортивна школа стала організатором дуже представницьких змагань не лише для громади. Тут проходив Відкритий чемпіонат Чернігівської області з кіокусін у розділі «Куміте» серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів та юніорок віком від 6 до 17 років.

Позмагатися до Носівки приїхало чимало шанувальників цього виду спорту з Миколаївської, Херсонської, Черкаської, Полтавської областей. Чернігівщину представляли вихованці нашої ДЮСШ, яких тренує Юрій Поночевний.

Урочисте відкриття заходу розпочалося виступом заступника міського голови Людмили Міщенко, привітав учасників національний представник кіокусін в Україні, президент Федерації Кіокусін Кай України Дмитро Ніколаєв. Перед початком змагань організатори приготували подарунки для запрошених гостей, які підтримали розвиток цього виду спорту у нашій громаді. Дипломами за вагомий внесок у розвиток кіокусін в Україні нагороджено міського голову Володимира Ігнатченка, депутата Чернігівської обласної ради Сергія Баришовця, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради Наталію Тонконог , віце-президента Федерації Кіокусін в Україні, директора філії федерації у Чернігівській області Юрія Поночевного, народного депутата України попереднього скликання Олександра Кодолу.

Масштабність заходу пояснюється передусім кількістю проведених боїв серед учасників. Після проведеного зважування учасників ( це дуже суттєвий момент для визначення категорії, у якій буде змагатися спортсмен), пройшло близько сотні боїв, від однієї до півтори хвилини,залежно від вікової категорії учасників. Кожен бій оцінювали поважні судді, працював рефері безпосередньо з учасниками бою. Підсумки були також вагомими, зокрема, для наших юних любителів кіокусін. Чимало учасників посіли призові місця у своїх вікових категоріях.

Дипломи першого ступеню, медалі та кубки одержали наші юні спортсмени: Андрій Хлопчур та Ростислав Павлюк. Почесні другі місця завоювали Ілля Халін, Ярослав Ляшенко. Дипломами третього ступеня нагороджені Тимофій Гурбич, Дмитро Кривенко, Максим Сабацький, Євген Волошин, Максим Савчук та Павло Старовойт. Щиро вітаємо переможців та всіх учасників!

Особлива вдячність від організаторів директору кондитерської фабрики «Десна» Руслану Дикому та директору НВКЦ «Прес» Григорію Волошину за надану спонсорську допомогу в організації чемпіонату.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист