gerb ukraine

Наші захисники відчувають підтримку носівчан

Добре це чи погано, але  вже дещо почали забувати всі ми, що на східних рубежах нашої держави несуть службу наші захисники. Чомусь так складається, що   згадуємо їх лише до свят чи в Дні пам’яті.

А вони служать, боронять наше мирне життя з першої хвилі мобілізації,  вже шостий рік. Тепер вже більшість за контрактом, однак вони так само потребують нашої уваги та підтримки. Звісно, наразі  захисники несуть службу вже зовсім в іншим умовах, проте надзвичайно дорогі кожному вісточки та передачі з рідного краю, від земляків.

 Депутат міської ради, волонтер Юрій Корінько постійно підтримує зв’язок з  військовими частинами, де служать наші земляки, тому  й  нагальні потреби знає також. Однак найголовніше, що  волонтер відчуває підтримку людей в організації допомоги захисникам.

 Колектив міської ради  зібрав кошти на придбання бензопили для наших захисників,зокрема, у частину в Попаснянський район, що на Луганщині,  де служить носівчанин Валерій Мархай, дров’яну піч для приготування їжі виготовили майстри НВКЦ «Прес» (директор Григорій Волошин)  передали бійцям реактивного артилерійського дивізіону першої окремої танкової Сіверської бригади, зимову куртку для носівчанина Олега Михальця, який нині перебуває у Золотому – 4, пошили на підприємстві «Формстиль», а також передали  балаклаву та ліхтарик (керівник Олександр Лупан). Передали   і смачного печива від  кондитерської фабрики «Десна» (директор Руслан Дикий). А щоб все це добро знайшло своїх адресатів, потурбувався депутат обласної ради Сергій Баришовець.  Надзвичайно теплі, зворушливі листи та  малюнки підготували учні Досліднянської ЗОШ. Керівництво військової частини надіслало також Подяку колективу міської гімназії а  земляки – прапор —  за постійну підтримку наших захисників.

 Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист