gerb ukraine

Професійне свято  – у творців гарного настрою

 

Завтра своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. Тому напередодні вітали іменинників у професії у залі засідань Носівської міської ради  міський голова Володимир Ігнатченко, заступник міського голови Людмила Міщенко. Начальник відділу культури і туризму міської ради Людмила Антонович.

Міський голова Володимир Ігнатченко високо оцінив внесок працівників культури та аматорів  народного мистецтва нашої громади, наголосивши, що саме люди цієї професії- справжні творці доброго настрою жителів громади, адже вони – універсальні  у   своїй творчості, стосується це пісні, танцю, декламації чи організації проведення заходу. Адже талановиті люди – талановиті у всьому. Тому  теплі  слова привітання, побажання всього найкращого — їм.

Урочистості розпочалися привітанням міського голови та профільним заступником та врученням почесних відзнак. Сьогодні їх було і справді чимало, адже нагороди були не лише від міської ради та відділу культури і туризму. Когорті працівників культури громади своє шанування у вигляді почесних відзнак передали наші земляки народний депутат України Валерій Давиденко та депутат обласної ради Сергій Баришовець. Квіти та подяки з подарунком  від Валерія Миколайовича одержали Людмила Антонович, Наталія Пуха, Анна Тимко та Микола Лазаренко. Від  Сергія Баришовця нагороди одержали Лілія Голінська та Людмила Бондаренко.

Міська рада також вшанувала працівників культури, нагородивши подяками Ярину Чухліб, Дениса Кумка та Олену Харченко. Одержали почесні відзнаки наші аматори сцени і  від департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА. Це, зокрема Юлія Ігнатенко, Світлана Сеник, Лариса Баклан.

Приготували нагороди і відділ культури і туризму міської ради: Віталій Ємець,Олена Галета, Олександр Вєрозуб, Вячеслав Ворошилов, Микола Пивовар, Галина Бойченко,  Валентина Михайлова, Валентина П’ятковська, Катерина Кошова,  Олексій Ретізник нагороджені подяками, а  Людмила  Проценко – нагороджена почесною грамотою.

Море квітів, теплих слів, щирих побажань творчого натхнення, неспокою і високих злетів у мистецтві звучали на адресу працівників культури, школи мистецтв. І вони сьогодні нарешті були просто іменинниками у професії, не готували концертів та виступів, так і має бути. Свято є свято.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист