gerb ukraine

Наш «Прес»- учасник міжнародного форуму

Сьогодні  у  Міжнародному  виставковому центрі, розпочав роботу ХVII Міжнародний  форум «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Учасником цього представницького заходу є і підприємство, яке працює на території нашої громади НВКЦ «Прес», очолюване почесним громадянином м. Носівка, знаним меценатом та благодійником всіх добрих починань нашого міста Григорієм Волошиним.

 На виставці, яка проходила в рамках форуму була представлена продукція цього підприємства. Підтримати колектив підприємства, його директора, який своєю продукцією прославляє наше рідне місто не лише на всю Україну,  прибув і міський голова Володимир Ігнатченко.  Володимир Миколайович подякував наший пресівцям за  якісну роботу, виготовлення надзвичайно затребуваної нині продукції  енергетичної галузі.
Головна мета такого  заходу — сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

Виставка «Нафтозаекспо — 2019» — це головне місце зустрічі фахівців нафтогазової галузі. Учасники, що представляють весь спектр своєї продукції, та відвідувачі, що мають за мету вирішення своїх виробничих задач, отримують можливості до взаємодії та комунікації, що сприяє розширенню бізнесу обох сторін. Адже серед  учасників виставки вітчизняні та іноземні виробники і постачальники нафтогазового обладнання і технологій, нафто- і газосервісні компанії, науково‑дослідні організації та інші компанії, що працюють у галузі. Приємно, що в  їх числі і наш «Прес».

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист