gerb ukraine

У наступному році проектів громадського бюджету буде більше

Саме так здалося після  зустрічі  у залі засідань міської ради з авторами проектів громадського бюджету. Відповідальні працівники  міської ради повідомили авторам рішення Координаційної ради по кожному проекту, обгрунтували негативні рішення по проектам, а також запропонували авторам, чиї проекти допущені до голосування внести певні зміни, відповідно до рекомендацій як фахівців відповідних відділів міської ради, так і  висновків членів Координаційної ради, які детально вивчали кожну проектну пропозицію.

Нагадаємо, до міської ради надійшло 15 проектів. Шість, на жаль, не були допущені до голосування, оскільки вимагали серйозного доопрацювання та внесення значних змін або повністю не відповідали Положенню про громадський бюджет. Це, зокрема,  проекти:

«Автобусні зупинки у центрі села Володькова Дівиця біля церкви та на початку вулиці Центральна» —  автор Валентина Кожухівська.

«Бювет у центрі села Володькова Дівиця» — автор Олена Костюченко.

«Велосипедна стоянка в Сулацькій ЗОШ і-ІІ ст.»  – автор Олег Ілляш.

« «Казковий світ» — Облаштування скульптурами казкових персонажів з арт-бетону парки в м. Носівка та с. Володькова Дівиця»  —  автори Сергій Багнюк та Дарія  Буренко.

«Місце відпочинку «Літній майданчик культури» у с. Сулак поблизу бібліотеки» —  автор Любов Костюченко.

«Створення класу робототехніки на базі СЮТ» — автор Василь Кияниця.

Решта дев’ять, практично кожен з уточненнями та усуненням певних недоліків, були допущені до голосування і вже сьогодні оприлюднені на сайті Носівської міської ради у розділі «Громадський бюджет», куди ви можете перейти за посиланням: http://nosgromada.gov.ua/?p=19681.

Вказана цифра  біля кожного з проектів – це його порядковий номер згідно з алфавітом назви проекту. З 6 по 19 листопада  можна проголосувати за один, два чи три проектні пропозиції як он-лайн, так і бюлетенем у старостатах по старостинських округах, у міській раді (відділ інформаційно-технічного забезпечення 3 поверх) та  приміщенні читального залу Публічної бібліотеки. При собі мати паспорт. Ось проекти, за які можна віддати свій голос.

  1. Впорядкування подвір’я Носівської міської гімназії – автор Олена Шевченко
  2. Впорядкування подвір`я Носівської міської школи №1 – автор  Леся Самсоненко
  3. Закупівля ковзанів та роликів для активного відпочинку жителів Носівської ОТГ – автор  Олена Бурячок
  4. Земський парк відпочинку в с. Володькова Дівиця –  автор Олександр Гаврилко
  5. Місце відпочинку «Рибацький кут» біля р. Сулка в с. Сулак – автор Валентина Кожухівська
  6. Облаштування зони відпочинку із зеленими насадженнями та альтанками над річкою Носівочкою в районі центрального ринку – автор Людмила Недолуга
  7. Облаштування сучасними елементами благоустрою міського парку в м. Носівка – автор Катерина Калюжна
  8. Облаштування танцювального майданчика у центрі села Володькова Дівиця – автор Валентина Кожухівська
  9. Створення зони відпочинку в с. Дослідне – автор Віктор Боженко.

Під час  оголошення голосування за проекти, була певна дискусія,  адже кожен з авторій прагнув, аби саме його проект отримав шанс на реалізацію. Втім, після озвучених аргументів секретаря Координаційної ради Ярини Чухліб та головного спеціаліста з питань інформаційної діяльності міської ради Наталії Калюжної, дійшли згоди у тому, що  ті проекти, що не підтримали члени Координаційної ради мають всі шанси бути схваленими в наступному році після роботи над помилками. Адже  такий проект, як  «Громадський бюджет» в цьому році Носівська міська рада запровадила вперше, довго не було взагалі громадських ініціатив, тому наразі все відбувалося у стислі строки, адже для того, аби котрийсь з проектів, який збере найбільшу кількість голосів громадян можна було реалізувати у наступному році, треба в цьому  передбачити кошти в бюджеті. Отож, відзавтра стартує голосування. Визначайтеся, проекти всі достойні уваги та  вашої підтримки!

Прес-служба Носівської міської ради

 

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист