gerb ukraine

Повідомлення щодо оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення щодо оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку

документа державного планування – Генерального плану  міста Носівка Чернігівської області

У відповідності до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» №2354-VIIІ, Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постовою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Носівська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування – «Генеральний план та план зонування міста Носівка, Носівського району, Чернігівської області». Дана містобудівна документація розроблена інститутом ДП «НДПІ МІСТОБУДУВАННЯ» на замовлення Носівської міської ради, відповідно до договору № 2019-82 від 29.07.2019 р., на підставі рішення Носівської міської ради Чернігівської області від 19 лютого 2018 року № 13/50/VII «Про розроблення Генерального плану та Плану зонування м. Носівка).

Документ державного планування є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Генеральний план міста розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Документ державного планування визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Стратегічна екологічна оцінка документа державного планування здійснюється для території населеного пункту в проектних межах,  визначених генеральним планом міста.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднено на офіційному веб-сайті Носівської міської ради (https://nosgromada.gov.ua/) з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Початок громадських обговорень 5 листопада 2019 року.

Термін громадських обговорень 30 днів.

Громадські слухання відбудуться 20 листопада о 10-й годині в приміщенні міської ради за адресою : м. Носівка, вул. Центральна 20.

Спосіб участі громадськості – подання у письмовій формі зауважень та пропозицій, громадські слухання.

Інформацію щодо Звіту про стратегічну екологічну оцінку можна отримати у відділі містобудування та архітектури Носівської міської ради за адресою: Чернігівська область, м. Носівка, вул. Центральна 20, 4-й поверх, каб. № 5   або перейти за посиланням https://mega.nz/#F!3LIzUaSA!09cS68tuTsUqvPvdHq8_Pg

Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Носівської міської ради за адресою: Чернігівська область,                м. Носівка, вул. Центральна 20.

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури Носівської міської ради – Кононенко Олександр Петрович, контактні дані: електронна адреса kop-58@ukr.net; тел. 067-277-94-30.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до                  5 грудня 2019 року.

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист