gerb ukraine

ГОЛОСУЙТЕ за проекти бюджету участі

 З 6 по 19 листопада проходитиме голосування за проектні пропозиції бюджету участі, подані до Носівської міської ради. Голосування відбуватиметься як в електронному варіанті, на офіційному сайті міської ради, так і в паперовому. Проголосувати бюлетенем  можна буде за   пред’явлення паспорта громадянина України. Для цього члени координаційної ради затвердили пункти для голосування. По старостинських округам – приміщення старостатів, у Носівці – приміщення міської ради (відділ інформаційно- технічного забезпечення, 3 поверх) та    Публічної бібліотеки (приміщення читального залу).  

Відбір проектних пропозицій, що отримали позитивну оцінку та були виставлені на голосування, здійснюють громадяни України, які зареєстровані та проживають на території громади, досягли 16 років і отримали паспорт громадянина України.  Он-лайн голосування на офіційному веб-сайті Носівської міської  ради, розділ «Громадський бюджет (бюджет участі)», шляхом  авторизації.  Як в бюлетнях, так і  в електоронній формі для голосування громадяни можуть вибрати до 3 проектних пропозицій із запропонованих.

 З переліком  проектних  пропозицій,  що беруть участь у голосуванні, окрім веб-сайту, можна буде ознайомитися в адмінприміщеннях старостатів, міській раді та приміщенні бібліотеки.

З 20 по 25 листопада визначатимуться переможці, згідно з результатами голосування.

 Члени  Координаційної ради на своєму останньому засіданні затвердили форму бюлетеня для  голосування у паперовому вигляді.

Проекти  громадського бюджету, допущені до голосування

 Ви можете   висловити свою підтримку не більше, ніж на три проектні пропозиції  з 6 по 19 листопада 2019 року.

Пропонуємо вам перелік проектів, які, згідно з рішенням Координаційної ради, допущені до голосування і їх автори дуже сподіваються на вашу  небайдужість. Адже кожен з них дійсно важливий і потрібний, а головне, що його реалізація можлива лише завдяки вашій підтримці. Нумерація визначена за алфавітним порядком за назвами проектів, детально з кожним з них ви можете ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Громадський бюджет». Власне там можна і проголосувати он-лайн, процйшовши авторизацію. Шановні земляки, не будьте байдужими, визначайтеся, висловлюйте свою підтримку тим проектам, які, на вашу думку варті, аби були реалізовані у нашій громаді!  Перейти на вказаний розділ   сайту  ви зможете за  посиланням  http://nosgromada.gov.ua/?page_id=12999

  1. Впорядкування подвір’я Носівської міської гімназії – автор Олена Шевченко
  2. Впорядкування подвір`я Носівської міської школи №1 – автор  Леся Самсоненко
  3. Закупівля ковзанів та роликів для активного відпочинку жителів Носівської ОТГ – автор  Олена Бурячок
  4. Земський парк відпочинку в с. Володькова Дівиця –  автор Олександр Гаврилко
  5. Місце відпочинку «Рибацький кут» біля р. Сулка в с. Сулак – автор Валентина Кожухівська
  6. Облаштування зони відпочинку із зеленими насадженнями та альтанками над річкою Носівочкою в районі центрального ринку – автор Людмила Недолуга
  7. Облаштування сучасними елементами благоустрою міського парку в м. Носівка – автор Катерина Калюжна
  8. Облаштування танцювального майданчика у центрі села Володькова Дівиця – автор Валентина Кожухівська
  9. Створення зони відпочинку в с. Дослідне – автор Віктор Боженко.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист