gerb ukraine

Координаційна рада визначилася з проектами бюджету участі

 

Першого листопада у залі засідань Носівської міської ради відбулося чергове засідання Координаційної ради з громадського бюджету, яке стало визначальним для допуску до голосування проектів, поданих жителями громади.

Нагадаємо, що  згідно  із затвердженим положенням про громадський бюджет та внесеними змінами, цього року прийом проектів від жителів громади був продовжений до 15 жовтня. До 31 жовтня подані проекти опрацьовувалися спеціалістами  відповідних  структурних підрозділів на предмет відповідності не лише вимогам, зазначених у положенні, а й можливості, у разі перемоги  у голосуванні, його реалізації.

Рішення члени Координаційної ради приймали вже на основі висновків фахівців, адже писали ці проекти звичайні люди, які можливо  не завжди компетентні у певних сферах діяльності, однак мають велике бажання, аби рідне місто чи село стало кращим,

Питань у ході і написання, і  вивчення проектів виникало чимало, адже  всі вчилися,  і вже в наступному році  матимемо досвід   і  більше часу на те, аби  попрацювати над помилками. Зрештою, і цього року авторам давали можливість виправити незначні помилки у проектах або ж пропонували внести зміни до назви, переліку робіт, кількості придбання, проведених розрахунках тощо. Адже ідеальних проектів не було, проте кожен з п’ятнадцяти справді заслуговував на увагу і реалізацію, адже автори їх писали, сподіваючись що саме завдяки їхній ініціативі буде зроблена добра справа для земляків.

Як повідомляли раніше, до міської ради надійшли проекти від жителів Носівки, Володькової Дівиці, Дослідного  та Сулака. Після опрацювання та обговорення членами Координаційної ради, було прийняте рішення щодо допущення до голосування дев’яти проектних пропозицій мешканців громади з урахуванням певних умов,  які узгодять автори проектів.  Не пізніше 5 листопада скан-копії проектів з вказаною нумерацією, назвою та  частково виконаними рекомендаціями оприлюднюються на сайті міської ради  в категорії «Громадський бюджет». А з 6  по 19 листопада  відбувається голосування за ці проекти, реалізація яких відбудеться вже у 2020 році.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист