gerb ukraine

Термін подачі проектів по громадському бюджету продовжено

Цього року Носівська міська рада  долучилася до  проекту «Громадський бюджет», аби дати можливість активним та небайдужим жителям громади реалізувати свої ідеї з покращення  благоустрою території, зон відпочинку, пішохідних доріжок, освітлення вулиць, покращення умов життєдіяльності та соціальної адаптації людей  з інвалідністю, впровадження  альтернативних джерел енергії, організація дозвілля, поліпшення екологічності та комфорту проживання громадян, естетичного вигляду громади, збереження та відновлення історико- культурної спадщини громади, розвиток туризму тощо.

Для цього, розробивши відповідне Положення міська рада  затвердила і фінансування з міського бюджету на рівні 1%,що становить 700 тисяч гривень.  Була створена Координаційна рада,  яка має визначати відповідність поданих проектів вимогам, відбулося кілька засідань, пройшло навчання з написання проектів, створені всі технічні умови для організації голосування на офіційному сайті міської ради. Втім, жителі громади не дуже виявляли інтерес та ініціативу щодо написання проектів.  Тому у визначений термін до 1 вересня, міська рада  громадських ініціатив не одержала. Власне, це і послужило внесенню змін до Положення про громадський бюджет лише на цей рік, які сьогодні підтримали на засіданні Координаційної ради     за участю експертів  громадського бюджету Ірини Синельник та Анни Ніколенко-Баєвої.

Міський голова Володимир Ігнатченко аргументував, що все нове завжди потребує детального вивчення, тому ось така інертність громадян має своє пояснення. Однак, на сьогодні у міській раді вже є кілька проектів, проте, аби ще раз запросити до активної участі у житті громади небайдужих та ініціативних громадян перший заступник міського голови Олександр Яловський запропонував внести зміни стосовно термінів подачі проектів, та їх опрацювання відповідальними працівниками міської ради та членами Координаційної ради. Таким чином проекти у міській раді чекають до 15 жовтня, до 5 листопада вони перевіряються на відповідність та готуються до  оприлюднення на офіційному сайті міської ради, а вже з 6 по 19 листопада здійснюється голосування за ті проекти, які відповідають всім вимогам. З 20 по 25 листопада визначатимуться переможці.

На сайті міської  ради у категорії «Громадський бюджет» ви можете знайти всі відповідні документи, а також бланк-заявку проекту. Отож, шановні земляки, якщо ви маєте ідеї, пропонуйте їх, не зволікайте,  час до завершення прийому проектів невпинно завершується.

 Прес-служба міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист