gerb ukraine

Зі святом вас, Учителі!

Початок жовтня у кожного  з нас асоціюється  з днем, коли всі ми, учні нинішні і колишні вшановуємо наших педагогів, наставників, наших дорогих учителів,  адже ми всі родом зі школи. І скільки б років не минало , відколи закінчили її, добра, світла і вдячна пам’ять про  Учителя, який відкрив перед нами увесь світ,  живе, проростає повагою до сівачів розумного доброго вічного.

Ваша праця – дуже важлива, надзвичайно відповідальна, адже ви виховуєте дітей, майбутнє нашого краю, нашої держави.  Сьогодення ставить надзвичайно високі вимоги до педагогів і ви, шановні, впевнено йдете в ногу з часом, опановуєте нові виклики, допомагаєте своїм учням робити відкриття, вчите їх мріяти, творити, впевнено йти до мети.

 Щиро вдячний за вашу працю, ваш неспокій,  бажаю від усього серця, аби у  своїх напружених буднях ви не розминалися  з вдячними учнями та батьками, повагою від колег і радістю від справи, яку робите. Здоров’я, вам, та вашим рідним, благополуччя, миру та злагоди у родинах, всього найкращого!

З повагою Володимир ІГНАТЧЕНКО,

міський голова

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист