gerb ukraine

Скоро новосілля у дошкільнят Володькової Дівиці

 Питання черги дітвори на здобуття дошкільної освіти у Володьковій Дівиці та Носівці гостро стоїть роками. Втім, до об’єднання у громаду про  його вирішення майже не говорили, хіба озвучували, що така проблема є. За три роки з часу створення ОТГ  у розвиток дошкільної, в тому числі й інклюзивної освіти місцевою владою зроблено справді багато.Це і капітальні ремонти даху, харчоблоку, входів у першому міському садочку,  запровадження дошкільної інклюзивної освіти у громаді, придбання спецобладнання та дидактичного матеріалу для цих закладів відповідно до потреби,відремонтовані групи в  дошкільних закладах тощо.

Питання  збільшення дитсадківських груп у Володьковій Дівиці ніяк не рухалось, доки міська рада та відділ освіти, сім’ї молоді та спорту таки знайшли  оптимальне рішення: капітально відремонтувати частину приміщення Володьководівицької ЗОШ, облаштувавши тут дві групи дошкільного закладу.Виготовили проект і взялися за його реалізацію. наразі тут робота кипить.

Днями міський голова Володимир Ігнатченко разом з першим заступником Олександром Яловським  та старостою Олександром Гаврилком побували на  ще одному будівельному майданчику  Володьководівицького старостату.  В частині приміщення Володьководівицької ЗОШ, яке відведене під дошкільний заклад, наразі  активно ведуться роботи по  облаштуванню двох старших груп дитячого садочка, відкриття яких зніме напругу з чергою дошкільнят  у найбільшому селі нашої громади. Будівельники  вже виконали значний обсяг робіт згідно з проектом, запевнивши , що  працюють на результат у заплановані строки.

 Міський голова наголосив, аби  пришвидчили  будівельні роботи  на вулиці, адже погодні умови непередбачувані з огляду на те, що вже середина осені.

 Отож, скоро новосілля буде і в малечі. Звісно, відведене приміщення ще садочком не назвеш, але вже навіть  оглянувши те, що встигли зробити будівельники, можна сказати напевно:  дітям  тут буде красиво, сучасно, зручно і затишно. А це – головне.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист