gerb ukraine

Як написати проект під громадський бюджет

Минулої суботи  у  Носівці проходив марафон з написання проектів громадського бюджету, який Носівська ОТГ реалізує вперше. На ініціативи жителів громади міською радою передбачено 700 тис. грн з міського бюджету.

Кілька десятків активних представників громади вчилися правильно оформляти проектну заявку. Учасники зібрання запропонували власні ідеї, що, на їхню думку, покращать життя в громаді.

  За словами  експерта з громадського бюджету Ірини Синельник, під час колективного обговорення  учасники  запропоновали кілька десятків  потенційних проектів,  зосередилися над більш детальною розробкою 10 проектів. Серед них — облаштування зон відпочинку у Носівці та найбільшому селі громади Володьковій Дівиці, реконструкція місцевого стадіону, оновлення центрального парку у Носівці — встановлення скульптур з арт-бетону та відкриття літньої сцени, створення місця дозвілля для молоді.

Експерти громадського бюджету Ірина Синельник та Анна Ніколенко-Баєва  надали детальну інформацію про правила оформлення проектів, складові успішного шляху від ідеї до реалізованого проекту. Також було озвучено, що цього року в Носівській ОТГ є необхідність продовження терміну подання проектів до 1 жовтня, аби більше охочих долучилися до громадської партиципації. Керівник координаційної ради з громадського бюджету Юрій Гринь підтвердив наміри внести зміни в Положення.

В роботі марафону брали участь заступник міського голови Людмила Міщенко, секретар міської ради Людмила Недолуга заступник начальника фінуправління міської ради Ірина Рябоконь, представники громадськості.

Марафон з написання проектів громадського бюджету відбувся у рамках проекту «Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської та Черкаської областей», який ГО «Асоціація демократичного розвитку» реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист