gerb ukraine

Ви хочете стати поліцейським громади? Ми на вас чекаємо

З минулого року запрацював  пілотний проект «Поліцейський офіцер громади», який  презентували у Дніпропетровській області.  В рамках  проекту  громада матиме свого офіцера, який працюватиме і житиме безпосередньо на території ОТГ.

Що забезпечує поліція: додаткові посади поліцейських офіцерів, прозорий конкурсний відбір, спеціальну підготовку, обслуговування поліцейським тільки його громади, постійне перебування офіцера на території громади, акцент на профілактиці – щоденний контакт з людьми, звітування про свою діяльність перед громадою. Міська рада надає  приміщення для робочого місця, меблі та оргтехніку.

Кожен поліцейський і кожна цивільна особа протягом місяця може подати анкету в електронній формі на конкурс. Наступного місяця буде тривати відбір кадрів, а потім розпочнеться навчання, яке  триватиме 2,5 місяці.

Носівська міська рада  запрошує всіх бажаючих стати поліцейським нашої громади, аби підтримувати порядок  у нашому спільному домі. Проект допоможе забезпечити відкриту та тісну співпрацю громади та поліції заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер – це частина громади.

Якщо ви хочете стати поліцейським Носівської громади, звертайтеся у приймальню міської ради або за тел. 2-15-40. Ми на вас чекаємо!

Прес-служба Носівської міської ради

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист