gerb ukraine

Нотатки із засідання виконкому міської ради

Сьогодні  у залі засідань міської ради  під головуванням міського голови Володимира Ігнатченка, за участі першого заступника

Олександра Яловського та заступника міського голови Людмили Міщенко, керуючого справами Ірини Власенко відбулося засідання  виконавчого  комітету.

Про звіт про виконання міського бюджету за  перше півріччя 2019 року доповідала начальник фінуправління міської ради Валентина Пазуха, а також запропонувала внести зміни до міського бюджету на  2019 рік у частині міжбюджетних трансфертів.

 

На головних аспектах виконання Плану (програми) соціально — економічного розвитку  Носівської міської ради за  1 півріччя 2019 року зупинилася у своєму виступі головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Ірина Литвин.

Члени виконкому також впорядковували адресні  реквізити, надали висновок про визначення місця проживання дітей,  порушили клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту, надали  дозвіл КП «Носівка — Комунальник» на видалення аварійних зелених насаджень, підтримали  введення в дію рішення  конкурсної  комісії  з визначення  виконавця послуг  з вивезення   побутових  відходів. Одним з головних питань, на чому наголосив Володимир Ігнатченко –  підготовка закладів освіти, культури, інших об’єктів комунальної власності до стабільної роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 років, зокрема, що стосується забезпечення альтернативними видами палива тощо.

Члени виконкому підтримали виділення коштів із загального фонду міського бюджету для надання соціальної матеріальної грошової допомоги громадянам громади на лікування, покращення соціально — побутових проблем та на поховання.

Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист