gerb ukraine

Нотатки із засідання виконкому міської ради

 Сьогодні у залі засідань міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету.Члени виконкому прослухали та взяли  до відома звіт  начальника КП «Носівка — Комунальник» Носівської  міської  ради Миколи Ігнатченка.

 Головуючий на  засіданні міський голова Володимир Ігнатченко  наголосив нра важливості розвитку комунального підприємства, а також поставив доповідачу ряд питань, які хвилюють населення, зокрема, і що стосується якості води у місті, поцікавився баченнями очільника служби нових підходів у розвитку підприємства.

 Присутні також проголосували  за передачу у господарське відання КП «Носівка — Комунальник»двадцяти  п’яти дитячих майданчиків на території міської ради на загальну суму понад 2,6 млн.грн.

Розглянули питання про надання висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав, визначення  замовника   ремонту автомобільної дороги по  вул. Володимирська в м. Носівка. Підтримали  порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту двом жителям громади, внесли зміни до рішення 53 сесії міської ради від 17 травня 2019 року «Про затвердження Положення та Регламенту роботи Центру  надання адміністративних послуг Носівської міської ради», інші питання.

 Прес-служба Носівської міської ради

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист