gerb ukraine

Соціальна послуга від центру зайнятості

Серед пріоритетних напрямків соціальних послуг, які надає служба зайнятості є підбір працівників на заявлені вакансії, організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відшкодування єдиного соціального внеску, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру та ін.

Розвиток інформаційних технологій привів до запровадження у державній службі зайнятості сучасного сервісу – «Електронний кабінет роботодавця», для створення якого роботодавцю необхідно звернутись до служби зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуг на сайті Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua. Електронний кабінет зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.

Для того, щоб співпраця з працедавцями була взаємовигідною та допомагала працівникам служби зайнятості вдосконалити нашу роботу на даний час в службі зайнятості триває опитування роботодавців щодо прогнозної потреби у працівниках у професійному розрізі на 2020 рік та визначення перспективи робочих місць. Роботодавці можуть заповнити анкету у персональних кабінетах у розділі «Опитування».

До відома: протягом січня-червня 2019 року до Носівської районної філії Чернігівського ОЦЗ звернулися 138 роботодавців, які мали 832 вакансії, з них 675 вакансій укомплектовано за сприяння служби зайнятості.

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист