gerb ukraine

Острівці дитинства – від депутата –земляка

Літо – пора  відпусток і відпочинку.Та якщо дорослі можуть собі дозволити «перезавантаження» короткочасне, то для дітвори літо – суцільні канікули, які треба проводити з користю і з яскравими враженнями. Звичайно, ідеально, коли є час та можливість повезти дитину за враженнями, організувати відпочинок у таборах чи санаторіях. Та більшість, особливо малечі дошкільного та молодшого шкільного віку проводять свої канікули вдома, віддаючи перевагу гаджетам, соцмережам, в кращому випадку  гасаючи у дворах та вулицях з друзями, доки батьки на роботі. Цими питаннями вже більше десятиліття стали перейматися самі жителі, дбаючи про дозвілля малечі на своїх вулицях, самотужки облаштовуючи дитячі майданчики, майструючи гойдалки, гірки, каруселі та інші елементи.таким чином нині по громади назбирається нре один десяток місць, де малеча залюбки проводить свій вільний час.

На в’їзді до Сулака облаштовані імпровізоване поле, ворота, власноруч виготовлені гойдалки, насаджено дерева та кущі, колись тут  буде затінок, бо поки що дуже сонячно. Це  ідея належить місцевому  жителю Олексію Прошукалу, який облаштував таке місце відпочинку напроти власного двору. Наразі хлопець проходить строкову службу, а  на його майданчику теж дітвора грається.

 У вирішенні питання дозвілля малечі допомагають  у нашій громаді  і меценати, і  народні депутати. Жителі села Підгайне та с. Сулак звернулися з листами – проханнями до свого земляка, народного депутата Валерія Давиденка. Те, що Валерій Миколайович постійно підтримує рідну йому Носівку  і громаду, не заважає робити добрі справи на своєму окрузі.

Буквально минулого тижня  яскравий і такий довгожданий майданчик був встановлений за сприяння Валерія Давиденка у приміському селі Підгайне, де тепер  дітвора відпочиває і місцева, і та, що проїздом, адже встановлений він недалеко від дороги. Міська рада також попрацювала. Аби встановити на обраній території, довелося видалити аварійні дерева, місцеві жителі зібралися разом з комунальниками  підготували майданчик, завезли пісок і вже тоді безпосередньо фахівці  встановили конструкції.

 Якщо у Підгайному місця для відпочинку не було взагалі, жителі  с. Сулак гуртувалися над облаштуванням парку відпочинку не перший рік, встановили там альтанку, гойдалки, мріяли про повноцінний дитячий майданчик, адже в цьому селі лише дошкільнят близько семидесяти, на й на літо з’їжджаються внуки. Ось і тоді, як вдалося побувати на майданчику, застали і малечу, і дорослих.

«Це мало зараз,  бо жарко, людно тут з самого ранку та після шостої вечора», — розповідають місцеві жителі. Весело, гамірливо, впорядковано, всюди обкошено, справжнє дитяче містечко. І діти, і дорослі дякують всім, хто постарався, аби у їхньому селі з’явився такий острівець дитинства. Адже раніше люди сподівалися лише на власні можливості, тепер є впевненість, що їх чують та підтримують.

Прес-служба Носівської міської ради

 

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист