gerb ukraine

Незабутні випускні вечори…

 Минулого тижня відшуміли  випускні вечори  у всіх навчальних закладах нашої громади, де випускникам вручали свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти.

 Цьогоріч такі документи одержали  112 випускників шкіл.

Одинадцять учнів з міської гімназії, міських шкіл №2 і 4, Володьководівицької ЗОШ претендували на особливу відзнаку: золоту та срібну медаль. Однак після складання ЗНО частина претендентів, на жаль, не підтвердила. Однак медалісти були: найвищі нагороди «золотими» медалями нагороджено гімназистів Софію Онищик, Вікторію Лук’яненко, Валерія Лук’яненко удостоєна срібної медалі, а Сніжана Кундюба, яка претендує на «золото, одержить нагороду у разі підтвердження після складання ЗНО у додаткову сесію.  Аня Падун  підтвердила   «золото», а Сергій Данилко – «срібло» —  це учні другої міської школи. Микола Сірик з Володькової  Дівиці нагороджений «срібною» медаллю.

 Всі медалісти отримали не лише вітання та найкращі побажання від батьків, педагогів, адміністрацій шкіл, а й пам’ятні подарунки від міської ради: медалісти —  музичні колонки, решта випускників-  флешки.

 Всі випускники  були просто неймовірно красиві,  неповторні, вишукані і надзвичайно зворушливі. І в той час, коли лунала чарівна мелодія прощального шкільного вальсу, вже було  не так і  важливо, який середній бал атестату, адже всі почувалися іменинниками, найкращими, найталановитішими, найщасливішими. І так має бути, так є, бо найголовніше, що всі вони подолали у своєму юному житті шлях, ставши на  дорогу дорослого життя. У кожного воно складеться по- своєму, нехай  воно неодмінно буде сповнене незабутніх емоцій та радісних зустрічей, досягнень, визнань і просто відчуття абсолютного щастя.

 Це вже липень стане для більшості напруженим, сповненим випробувань, хвилювань,  остаточного визначення у майбутній професії,  адже стартувала вступна кампанія. Легких доріг не буде, та нехай вони рівними, у поміч – добрі люди, а в серця юних – велику любов до праці, життя і до України. Тоді все вдасться, аби лиш був мир у нашій державі і наших душах.

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист