gerb ukraine

На черговому засіданні виконкому!

30 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на порядок денний якого були винесені питання про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, до Переліку об’єктів інвестування та до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Схвалили Положення про проведення конкурсу та призначення, звільнення на посаду директорів закладів загальної середньої освіти Носівської міської ради.

Члени виконкому надали дозвіл КП «Носівка – Комунальник» та ФОП Шевченко С.І. на видалення аварійних зелених насаджень на території громади, а також розглянули заяви громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціально-побутових питань та на поховання.

Підтримали клопотання перед обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі щодо довгострокового пільгового кредиту, визначили уповноважених осіб для складання актів обстеження матеріально – побутових умов громадян, впорядкували адресні реквізити громадян та прийняли ряд рішень з питань управління комунальним майном територіальної громади.

 

 

                                                                            Організаційний відділ

                                                                      виконавчого апарату міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист