gerb ukraine

Троянди   матерям — від Володимира Ігнатченка

Щороку у другу неділю травня в Україні відзначають надзвичайно світле свято – День матері. День, коли ми маємо нагоду вкотре сказати  нашим найдорожчим людям, що їх любимо, поважаємо і просто щасливі, що вони в нас є. Яке це щастя, коли поруч є мама, коли є до кого пригорнутися і відчути себе дитиною, найбільше відчувають якраз ті, у кого мами немає. Однак це день, коли ми можемо ще раз пригадати найсвітліші миті, нашого життя, в якому мама була поруч, ми відчували її ніжність, тепло, мудрі  поради і  почувалися дітьми, незважаючи на вік.

Традиція вшановувати матерів стала невід’ємною і в нашій громаді. Надзвичайно зворушливе дійство відбулося у міському будинку культури, яке організували та провели вихованці та керівники гуртків будинку дитячої та юнацької творчості. Присутніх у залі  мам та  всіх глядачів привітала заступник міського голови Людмила Міщенко, яка ще й виконала приємну місію нагородження.

  Почесними Грамотами Носівської міської ради нагороджено десять жінок нашої громади, які   заслуговують на вдячність та пошану за виховання своїх дітей.

 Вокальні колективи «Золота ліра»(кер. А. Талалаївська), «Барвінок»(кер. А. Боженко)танцювальний колектив «Ексклюзив»(кер. І. Багіна), вихованці краєзнавчого та театрального гуртків (кер. Н. Батрак) подарували глядачам незабутній концерт.

 Надзвичайно зворушливим моментом свята став приємний сюрприз від міського голови Володимира  Ігнатченка: кожній жінці, присутній у залі,  у подарунок – троянда.

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист