gerb ukraine

Їх нестало на Великдень…

Надзвичайно боляче говорити про цих двох поважних людей нашого краю у минулому часі. Адже Тетяна Федорівна Кириленко та Іван Васильович Гончар – з когорти ветеранів ІІ Світової війни, на яких завжди рівнялися багато сучасників, адже мали у своєму характері і в житті риси справжніх героїв нашого часу: людяність, милосердя, доброту, мудрість, неймовірну працелюбність, повагу і високу відповідальність за все, що бралися. Певно, невипадково їх земний шлях завершився у цей світлий день Христового Воскресіння, пролігши увись до небес, аби залишитися у вдячній і світлій пам’яті не лише своїх рідних, а й усіх земляків назавжди.
Вони не дожили лише кілька днів до свого найбільшого свята у житті: Великої Перемоги. Адже і для Івана Васильовича, і для Тетяни Федорівни був непростим шлях до переможного травня 1945- го. У кожного з них був свій фронт. Іван Васильович зустрів перемогу у Берліні, а Тетяна Федорівна – одна з перших поповнила ряди народних месників у партизанському з’єднанні «За Батьківщину».
У кожного з цих двох людей було своє життя, свої родини, діти і внуки. І пам’ять про ті буремні роки, коли вони були зовсім юними і боронили свою Батьківщину і весь світ від фашизму. А ще ці люди прожили справді достойне, довге життя, сповнене поваги від людей, ще більше — зігріте щедрістю і добротою їхніх сердець, милосердям, людяністю – тими чеснотами, які притаманні були і Тетяні Федорівні, і Івану Васильовичу.
Знову прокидається день, світить лагідно весняне травневе сонце у блакитнім небі їхньої рідної Носівки. Земляки пам’ятають ваш подвиг, вашу небайдужість, Вас. Вічна, світла і вдячна пам’ять не згасне через роки… Пам’ятаємо…

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист