gerb ukraine

Рятувальники навчали учнівську молодь

На Чернігівщині рятувальниками постійно проводиться робота у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах області, щодо навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності, попередження травматизму та загибелі при різних надзвичайних ситуаціях, у тому числі при пожежах.

Так, 6 травня на території Носівського міського парку для учнів Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Носівської міської гімназії рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». До заходу також долучились фахівці газового господарства, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф а також фахівці поліції.

Захід проходив за спеціально розробленим планом. Спочатку було проведено теоретичне виховне заняття з безпеки життєдіяльності. Під час заняття рятувальники розповіли дітям про основні вимоги пожежної безпеки вдома, алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру, про правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та дії у разі їх виявлення.

Співробітники служби порятунку продемонстрували дітям технічні можливості пожежно-рятувального автомобіля. Діти із захопленням спостерігали, як рятувальники прокладають рукавну лінію та гасять умовну пожежу.

Наступними до школярів звернулися фахівці центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Медпрацівники продемонстрували дітям, як треба надавати першу допомогу при удушеннях чадним газом та утопленнях. Після демонстрації та розповіді учням запропонували спробувати себе у ролі рятівника-реаніматора.  

Представники газового господарства розповіли правила безпечного поводження з газовими приладами

На завершення педагоги закладу відзначили, що такі пізнавальні заходи дуже важливі для дітей. Адже за допомогою таких наочних заходів діти мають змогу поновити та поглибити знання з правил безпеки. Учні в свою чергу задавали безліч питання надзвичайникам, після чого кожен із присутніх отримав пам’ятку на протипожежну тематику.

А. Шелестюк,

начальник Носівського РС Управління

ДСНС України у Чернігівській області

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист