gerb ukraine

Носівська громада приймала гостей

Днями відбулася всеукраїнська конференція для директорів центрів народної творчості з усієї України, яка розпочала свою роботу в Чернігові. Обговорювали питання застосування нових інструментів для реалізації культурних проектів «Аналіз впливу сучасної інфраструктури на культурні інституції. Пошук та створення новітніх кейсів і використання їх з метою реалізації культурних ініціатив».
Програма розпочалася з круглого столу в облдержадміністрації за участі представників Міністерства культури України.
Директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко презентував учасникам конференції культурно-туристичний потенціал Чернігівщини. У ході проведення конференції директори центрів народної творчості ознайомилися з роботою провідних місцевих закладів культури, а також відвідали Кіптівську та Носівську ОТГ, місто Ніжин.
Справді яскравим було вітання культпрацівників нашої громади на межі Козелецької та Носівської ОТГ. Біля каплички перед в’їздом у Козарський старостат урочисто гостей вітав міський голова Володимир Ігнатченко, заступник міського голови Людмила Міщенко, староста Тетяна Бруй. Хлібом –сіллю, веселими народними піснями гостей вітали народний хор міського будинку культури під керівництвом Миколи Лазаренка. Традиційно гостинно шанували гостей, які не приховували приємних вражень передусім від мальовничих краєвидів та майстерності колег. Програма перебування у нашій громаді була дуже насиченою. У Козарах делегація завітала до будинку культури та бібліотеки, відвідали місцевий музей, а також поклали квіти до пам’ятника загиблим жителям села під час спалення Козар у березні 1943 року. Учасників конференції у Козарах вітав зразковий дитячий танцювальний колектив «Пролісок», вокальне тріо »Меліса» та фольклорний колектив «Калинонька», а також кожен гість мав можливість долучитися до створення Великодньої писанки, яка розташована у фойє будинку культури, прикріпивши детальз надписом своєї області.
У Носівці відбулаись наймасштабніші заходи: начальник відділу культури і туризму міської ради Людмила Антонович презентувала учасникам конференції народний аматорський духовий оркестр, зразковий танцювальний колектив «Світлячок» міської школи мистецтв, хор ветеранів праці. Також гості ознайомилися з роботою костюмерної, відвідали репетицію підготовчої групи народного танцювального колективу «Носівчанка» , вихованці якої не лише зворушили гостей своїм танцем та вагомими перемогами, а й вручили на згадку про перебування у Носівській ОТГ символічні подарунки.
Вокальне тріо «Надія», солісти Андрій Харченко та Віталій Куций співали для гостей у кафе «Волошка», де делегації презентували уривок літературно –музичного вечора, які щоп’ятниці проходять у цьому закладі. Гостей вітав також власник Григорій Волошин.
Найбільш пам’ятною і справді символічною стало висадження вічнозеленої алеї миру та єднання кожним учасником поїздки із встановленням табличок ідентифікації з кожної області України. Відтепер алея туй та ялівців буде рости біля будинку культури, нагадуючи про добрий задум, який втілили в життя у травні 2019 року багато людей з усієї України. Гості обіцяли за кілька років наавідатися, аби пересвідчитися, що їхнє дерево росте. Ця акція найбільше вразила учасників, ставши незабутнім моментом всієї подорожі Чернігівщиною. Адже делегація заїжджала ще у Кіптівську ОТГ та м. Ніжин. По дорозі через Володькову Дівицю гостей проводжали аматори сцени старостату.
Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист