gerb ukraine

Загальноміська толока: зробимо наше місто красивим

Вчорашній вечірній дощ, який затягнувся і на сьогодні, щоправда рясним моросінням, хоч і вніс певні корективи у проведення громадської толоки з благоустрою території громади, однак закуплені саджанці туї, дуба білого та червоного, ялівця скельного та козачого, ялини, горіха, липи, калини були висаджені, як і планувалося. За словами начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради Валентина Кривенка, розподіл здійснювався згідно із затвердженим плануванням благоустрою. Саджанців закупили майже на 24 тисячі гривень в Іржавецькому лісництві Ніжинського лісгоспу. До цієї справи активно долучилися колективи комунальних підприємств «Носівка-Комунальник» та «Носівські теплові мережі», які висадили саджанці у центрі міста та на березі Носівочки, у парку господарювали учні першої міської школи та гімназії посадивши ялинки біля пам’ятника воїнам –афганцям, кущі калини – біля Меморіалу Слави.
Саджанці отримав і найбільший Володьководівицький старостат. У Козарському старостаті дещо раніше вже висадили частину вічнозелених кущів та дерев, які відтепер вже прикрашають територію перед будинком культури у Козарах, втім у квітні ще планують організуватись на екологічну толоку.
Для посадки дерев – погода якраз сприятлива, тому будемо сподіватися, що ось цю красу, створену руками всіх причетних до благородної справи, не спаплюжать ті, хто і себе не поважає, не кажучи вже про чужу працю. Зрештою, нехай це буде попередження: міська рада розширила територію, охоплену системою відеонагляду у центрі міста та парку. І якщо це не стане стримуванням до ганебних вчинків – будуть відомі імена антигероїв, як, власне, не обійдеться і без відповідальності.
Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист