gerb ukraine

Зустріч з жителями Лісових Хуторів та Дебревого

Зустріч з жителями приміських сіл Лісові Хутори та Дебреве завершили проведення сходів – зборів за місцем проживання жителів Носівської об’єднаної територіальної громади. Міський голова Володимир Ігнатченко разом із заступником Олександром Сичовим, секретарем міської ради Людмилою Недолугою та керівником автотранспортного підприємства Сергієм Рибачком спілкувалися спочатку з жителями Лісових Хуторів. Зібралося небагато, однак традиційно – активісти і небайдужі до долі рідного села люди. Ось такий актив завжди гуртується, ще й більшим числом, коли треба зробити добру справу. Так, ось і нинішнього понеділка зібралося півтора десятка сільчан на місцевому кладовищі, аби навести лад і на могилах родичів, і на тих, куди вже немає кому приходити. Попрацювали дружно, поспілкувалися, згадали своїх дорогих людей і просто виконали свій людський обов’язок – пам’ятати.
Незважаючи на свій переважно поважний вік активістів Лісових Хуторів, це не стає на заваді вболівати за те, яким є життя зараз, яким буде пізніше, адже живуть люди не лише днем сьогоднішнім. Тому проблем озвучували справді чимало, більшість з яких владі, звісно ж, відома, частина вирішена і вирішується. Скажімо, у минулому році люди бідкалися з приводу аварійних дерев на території села обабіч дороги. Наразі це питання практично зняте, за винятком кількох велетнів, спиляти які потрібно залучити працівників РЕМ. Поки що всі усні звернення і домовленості не дали результату, а без відключення світла виконати це завдання також неможливо. Тому вирішили вже звернутися з колективною заявою мешканців села, підкріпленою листом з міської ради, адже дерева справді аварійні, вже давно вимічені міською радою для видалення. Є питання до РЕМівців у жителів вулиці Маяковського, у яких, щойно здіймається вітер чи дощ – вимикає світло. Працює міська рада і над виготовленням проекту освітлення села. А ось до Сергія Рибачка жителі звернулися з проханням запровадження додаткового ранкового рейсу автобуса, адже чимало сільчан добираються на роботу. Хвилювало людей і стан сміттєзвалища, що розташоване за селом. Хоча сміття звозять і місцеві, і заїжджі «господарі» куди кому заманеться.
Для жителів Дебревого найбільшим позитивом було вирішення організації виїзної торгівлі. Підприємець з Носівки двічі на тиждень привозить носівчанам крайньої міської вулиці та жителям Дебревого свіжі продукти харчування за прийнятними цінами. Задоволені і транспортним сполученням, проте внести зміни до графіка руху таки просили: аби автобус підвозив з пізнішої електрички працюючих. Сергій Рибачко пообіцяв переглянути графіки і вже додатково спланує, аби людям було зручно. Пораділи люди, що цьогоріч завершиться капітальний ремонт вулиці Полівка, яка з’єднує Носівку та це приміське село. Найближчим часом розпочнуться роботи біля пам’ятника загиблим односельцям. Там заплановано оновити плити з іменами героїв та косметичний ремонт постаменту.
Звісно, проблем, які хвилюють людей, тут також немало. І частина з них – у ставленні та відповідальності самих місцевих жителів. Скажімо, якраз коли проходили збори, до села приїхали пожежники. А виявляється пожежу сухостою на околиці села і підпалив хтось із місцевих, а тоді викликав пожежників. Втім, інші жителі села кинулися гасити, щоб не сталося біди, такої, як з місцевим клубом, що тепер стоїть докором безвідповідальності для всіх. Так само ніхто із заїжджих не пошкодив пам’ятник місцевим жителям, які загинули у роки ІІ Світової війни, та й сміття зноситься і місцевими, і носівчанами. Люди пригадали, як кілька років тому по сміттю знайшли такого «господаря» у Носівці, якого не лише посоромили, а й змусили прибрати за собою. Іншого виходу люди не бачать. Та починати все ж треба з себе. Навчитися не смітити на своїй вулиці, у своєму селі.
За словами міського голови, для дебрівців також цьогоріч заплановане виготовлення проекту вуличного освітлення, ремонт центральної вулиці села. До Володимира Ігнатченка зверталися люди і з особистими питаннями, користуючись нагодою поспілкуватися з керівником громади. Порушували і спільні питання, які хвилюють сільчан: випилювання аварійних дерев на кладовищі, ліквідації сміттєзвалища тощо. Приємно, що люди налаштовані позитивно, мають віру у те, що місцева влада нарешті їх почула не просто увагою, а конкретними справами: поступово відроджуючи у жителів і цих невеликих приміських сіл надію, що лише разом ми можемо розбудовувати нашу громаду, думаючи про майбутнє.
Прес-служба Носівської міської ради

 

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист