gerb ukraine

Сходи у Підгайному на Лукашівці

Сьогодні проходили щорічні зустрічі з жителями двох приміських сіл : Підгайне та Лукашівка. Незважаючи, що села невеликі, вони також мають чимало проблем, а ще їх жителі дружні і справжні патріоти своєї малої батьківщини. Ось і на зустріч жителі Підгайного зібралися хоч і невеликим числом, однак активні, вимогливі і переконливі. Адже хочуть почуватися повноправними жителями громади і покладають великі надії, що влада їх почує. Міський голова Володимир Ігнатченко , заступник міського голови Олександр Сичов, секретар міської ради Людмила Недолуга уважно вислухали людей, коментуючи, що реально можуть зробити з порушених проблем. Встановити нову зупинку, зрізати аварійні дерева в селі та на кладовищі, встановити майданчик для дітлахів та провести вуличне освітлення — це і в повноваженнях міської влади, і є можливість реалізувати. А ось що стосується відкриття торговельної точки у селі чи бодай організації виїзної торгівлі, однозначної відповіді міський голова дати не міг. Треба попередньо зустрітися з підприємцями, поговорити, якщо хтось з них погодиться, лише тоді це буде позитивне рішення. Те саме стосується і низької електричної напруги:Володимир Ігнатченко запевнив, що міська рада звернеться з листом до відповідної організації, яка відповідає за енергетичну галузь.
Чотири головні пріоритети діяльності місцевої влади для жителів Лукашівки визначили та зустрічі із жителями цього села. Тут також потрібно замінити автобусну зупинку, виготовити проект на освітлення, відремонтувати дорогу на території села і встановити дитячий майданчик. Так само хвилює сільчан відсутність торгівельного закладу чи виїзної торгівлі, а ще — сміття. Звичайно, що ніхто його не наносить здалеку, однак його дуже багато. Варіант вирішення цього питання міський голова побачив в укладанні договорів жителів сіл з комунальниками, аби ті у визнаений час приїздили і вивозили сміття.
Власне, люди не просили чогось надуманого, дякуючи при цьому за те, що робиться: і за пільговий проїзд, адже тут живуть переважно пенсіонери, і за підсипану дорогу. Звичайно, це робота влади, її обов’язок, втім найголовніше, що люди розуміють, що лише разом можна зробити добру справу для всіх. Так, як об’єдналися і навели лад на кладовищі, а міська рада профінансувала встановлення нової огорожі.
І саме такі зустрічі допомагають розставити акценти, аби зосередитися на головному, що хвилює людей.
Прес — служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист