gerb ukraine

Саме ти можеш подарувати родинний затишок дитині

Патронат над дитиною (сімейний патронат) це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).

 Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має досвід виховання дітей, спільно з добровільним помічником пройшов/ла курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів та отримала відповідну рекомендацію, зі згоди всіх членів своєї сім’ї готова до розміщення під патронат дітей за місцем свого проживання і уклала з відповідним органом опіки та піклування договір про надання послуг патронату.

Термін перебування дитини під патронатом визначається її індивідуальними потребами та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили її влаштування. Термін перебування розрахований до трьох місяців, проте, рішенням органів опіки може бути продовжено загальний термін, який не має перевищувати шести  місяців.

За надання послуги патронатний вихователь щомісяця отримує:

  • Грошове забезпечення в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб; при влаштуванні 2-х і більше дітей, віком до 1 року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%;
  • Соціальну допомогу на утримання та виховання дитини в розмірі 2-х прожиткових мінімумів відповідно до віку дитини;
  • Сплату єдиного внеску за загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя.

За більше детальною інформацією звертайтеся в Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Носівської міської ради.

Наша адреса: м. Носівка, вул. Центральна 20. Контактний номер телефону: 067-27-00-036 –  Тетяна Вікторівна Кононенко (директор ЦСССДМ Носівської міської ради).

Ми чекаємо саме на Вас!

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист