gerb ukraine

Професійне свято комунальників

 Робота комунальної  служби нашої громади, незважаючи на масштаби і  важливість  виконуваної ними роботи, залишається непомітною для  більшості пересічних громадян. Дійсно, про комунальників ми згадуємо, коли раптом не тече  з крана вода чи не горить  на вулиці світло, чи коли повен сміттєвий бак або забилася каналізація, не  надходить тепло у домівки чи не прочищений сніг  тощо Тобто коли, ми, споживачі,  відчуваємо  певний збій нашого звичного  побутового комфорту. А коли все добре, навряд чи хто задумується завдяки кому ми ходимо  чистими вулицями, підметеними тротуарами, п’ємо якісну і смачну воду, милуємося облаштованими та впорядкованими клумбами, квітами, обкошеними узбіччями . А це все перелічене і багато не назване – робота наших комунальників з КП «Носівка -Комунальник», КП «Носівські теплові мережі».

Комунальне підприємство «Носівка-Комунальник» очолює Микола Ігнатченко. За два роки відколи це підприємство обслуговує жителів Носівської ОТГ, заклад  збільшився числом працівників, кількісно – технікою та  приладдям до неї, запрацював підрозділ у Володьководівицькому старостаті. Зросла майже до 67 кілометрів мережа вуличного освітлення. У центрі міста з’явилися підвісні вазони з квітами, облаштовані клумби, всі милувалися  красивою ялинкою в новорічні свята, яка прикрашала  міську площу також завдяки комунальникам. Тому не скупилися на теплі, щирі слова подяки та вручаючи почесні відзнаки  іменинникам у професії заступник міського голови з питань житлово- комунального господарства Олександр Сичов, начальник КП «Носівка — Комунальник» Микола Ігнатченко,  голова райдержадміністрації Вікторія Вершняк,  відповідальні працівники підприємства Оксана Гейко,   Олег Пустовгар,  Василь Гриженко.

 

  По – весняному тепло проходили щорічні збори колективу КП «Носівські теплові мережі». Всіх присутніх привітав, вручивши нагороди заступник міського голови з питань житлово- комунального господарства Олександр Сичов. Прозвітував про роботу колективу за минулий рік  директор підприємства Костянтин Грудін, який відзначив, що за час( з липня 2018 року), відколи  перейшли в підпорядкування Носівської міської ради, відчутною стала  підтримка. Зокрема, придбано  вантажний автомобіль , котли для котелень. Поділився так4ож найбільшою проблемою,  умови, які вимагають газівники: встановлення вузлів обліку газу, які є дороговартісними.

 Перед присутніми також виступив голова колективної спілки Станіслав Труш.

 Приємним стало завершення зборів колективу: з врученням нагород та квітів кращим працівникам підприємства.

Професійне свято відзначають у третю неділю березня ціла когорта  наших співгромадян, які у різний час  працювали і зараз працюють у комунальній сфері та побутовому обслуговуванні, зокрема і створивши приватні підприємства. Тому щиро вітаємо всіх, хто вважає цей день  професійним святом, бажаючи здоров’я, добра, натхнення на працю і стабільно високих зарплат.

 Прес-служба Носівської міської ради

Поділитися Facebook
A A A K K
Повернутися до звичайної версії сайту
Міська рада
Наша громада

Виконавчий комітет

Місцеві податки

Нормативні документи
З'язки з громадскістю

Архітектура та містобудування

Комунальна сфера
Освіта

Культура

Соціальний захист